среда, 25 сентября 2013 г.

разное

Словникові слова

Виразно,вересень,ведмідь,вулиця, Батьківщина, герой, ганок, ґудзик, диван, диктант,дитина,духмяний,дятел, жайворонок, завдання, заєць, змагання, календар, Київ,килим, комп ютер, космонавт, листопад, медаль, метро, неділя, ознака, олень, помилка, понеділок, портфель, предмет, середа, театр, телевізор, Україна, українець, учитель, червоний, черговий, черевики, четвер, читання, шістнадцять, шофер, ясен



Повідомлення.
Повідомляю,що  моя  дитина_______________________________________________    на  весняних канікулах  буде   знаходиться  у(кого?)  _________________________________  за  адресою,телефон. ___________________________________________________________________
Відповідальність  за  життя  і  здоров  я  дитини  несуть батьки
Число______________                     Підпис_________________

вторник, 24 сентября 2013 г.

70-річчя форсування Дніпра

Мета: розширювати знання учнів про події Великої Вітчизняної війни, визволення нашої землі від фашистських нападників, уявлення про трагічні дні війни; виховувати повагу до історичного минулого, гордість за своїх прадідів, вдячність їм за мирне небо.
Обладнання: аудіо записи військових пісень, відеоролик, гасло «Хай горить вогонь пам’яті».
Хід уроку.
1.Організація класу.
2.Слова ведучої.
Минають роки, відлітають у вічність…Виповнилось уже багато років  із тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, запанувала тиша, настав довгоочікуваний, вистражданий, опалений найвищою ціною,ціною людського життя, крові і сліз.
Давайте згадаємо коли розпочалася війна? А закінчилася? Чотири довгі роки…Перші два роки війни були тяжкими для нашого народу. Ми нарощували  свій військовий потенціал і вчилися бити фашистів. І ось настав 1943 рік. Сили наші зрівнялися.4 липня 70 років тому на Курській дузі зійшлися у запеклій битві дві армії. Фашисти не витримали натиску наших військ і покоти лися на захід. Але попереду  був  могутній славетній Дніпро. Зірвавши всі мости німці думали, що ніхто і ніколи не зможе перетнути цю річку під їхнім шаленим вогнем. Це зробили наші з вами діди та прадіди. Багато, дуже багато, їх загинуло, потонуло поранених, під час цього штурму. Тому сьогодні ми запалимо свічечку і пом’янемо тих, хто не вижив у цій кривавій бойні хвилиною мовчання.
3. Хвилина мовчання.
4.Розповідь віршів дітьми.
5.Слухання пісні.
6.Вірші дітей.
7.Перегляд відеоролика.
8.Вірші дітей.

9. Слухання пісні «Перемога»
 

Экспресс-новости

Я, учитель 4-г класса приглашаю пообщаться своих учеников и их родителей.